Global

‡ In these countries please contact our distributor

Uyum Şablonları

Politikalar ve destekleyici belgeler

  • Çalışanlarınızın ve alt distribütörlerinizin HCP'ler ve Kamu Görevlileri ile nasıl etkileşime geçebileceğini açık bir şekilde belgelendiren bir politikanız olmalıdır. Politikanız, önemli uyum risklerini ele almalıdır. Bu politikayı şirketiniz için marka haline getirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bunu, sizin için başlattık!
  • Kararlarınızı belgelendirmenize ve harcamalarınızı kontrol etmenize yardımcı olması için, onay formları gibi destekleyici belgeleri kullanabilirsiniz. Şirketiniz için düzenleyebileceğiniz bazı kullanışlı formlar oluşturduk. Bunlar, aşağıda kategorize edilmiştir.

HCP'lerin eğitim etkinlikleri veya üçüncü şahıs konferanslarına katılımı

Hibeler ve bağışlar

Stant Ücretleri

Gider raporları

  • Gider iade formu – iş giderlerine ilişkin iade talep etmek için çalışanlar tarafından kullanılır.

Sözleşmeye dayalı anlaşmalar ve durum tespiti

  • Danışmanlık hizmetleri talep formu – bir HCP danışmanı görevlendirmeye yönelik dâhili talepleri incelemek ve onaylamak için kullanın.
  • Danışmanlık sözleşme şablonu – bir HCP ile danışmanlık anlaşması yaptığınızda kullanın. (Bu, yasal bir belgedir ve yerel yasalara uygunluğu incelenmelidir.)
  • Konuşmacı anlaşması – bir HCP bir eğitim etkinliğinde tıbbi cihaz ürünleri hakkında konuşmayı kabul ettiğinde ve bu hizmetler için ücret alacağında tek kerelik anlaşma için kullanın. (Bu, yasal bir belgedir ve yerel yasalara uygunluğu incelenmelidir.)
  • Konuşmacı anlaşması (ücretsiz) – bir HCP bir eğitim etkinliğinde tıbbi cihaz ürünleri hakkında konuşmayı kabul ettiğinde ve bu hizmetler için ücret almayacağı zaman bir kerelik anlaşma için kullanın. (Bu mektup için HCP'nin imzasına gerek yoktur. Bu, yasal bir belgedir ve yerel yasalara uygunluğu incelenmelidir.)