Global

‡ In these countries please contact our distributor

Uyumu yönetmek için kolay adımlar: Distribütörler ve temsilcilere yönelik kılavuz

Smith & Nephew'da yüksek etik ve uyumlu davranış standartlarında çalışırız. Sizinle iş yapmayı seçmemizin sebebi, etik iş davranışlarına olan bağlılığımızı paylaşmanızdır. Bu kaynakları sizin için oluşturduk. Bu araçların, uyum programınızı resmîleştirmenize ve güçlendirmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

İyi bir uyum programı, uyum sorunlarının oluşmasını önler veya önemli hale gelmeden önce sorunları tespit eder. Çok uluslu sağlık şirketlerinin (MNHC'ler) tümünde bu tür programlar bulunur. Güçlü bir uyum programınız olduğunu gösterebilirseniz, MNHC'lerden iş alabilirsiniz. Diğer bir deyişle, programınız rekabet üstünlüğünüz haline gelebilir. Ayrıca, iyi bir uyum programı, yüksek performanslı ve dürüst çalışanları işe alıp tutmanıza yardımcı olabilir; sorunları önleyerek veya erken tespit ederek maliyet tasarrufu sağlayabilir ve MNHC'ler, müşteriler ve alt distribütörlerle güvene dayalı uzun vadeli iş ilişkileri için bir temel oluşturabilir. Her TPS, işletmenin büyüklüğü, kaynakları ve aktivitelerine bağlı olarak uygun bir uyum programı uygulamak için gerekli makul adımları atmalıdır. Bu araçlar hakkında sorularınız varsa, Smith & Nephew ilişki yöneticinizle irtibata geçin.

Başlamak için bir konu seçin: 

ÖNEMLİ NOT: Buradaki kaynakların tümü her pazarda geçerli veya izin verilebilir olmayabilir. Smith & Nephew tarafından konulan kısıtlamalar da dâhil olmak üzere, geçerli yerel yasalar ve pazar gerekliliklerine uymalısınız.